Veľkonočné zľavy! Ušetrite až 10€ na všetkom a my vám to navyše doručíme ZDARMA!

Referencie

Dobrý deň, Bobik je super, mame ho par dni. Naša Barborka je zvedavá a potrebuje všetko vidieť, čiže obľúbená poloha je chrbátikom ku mne. Používame ho v priebehu dňa, pri vysávaní, pri varení, večer pred spaním, keď mame prebytok energie. Už sme boli s nim aj vonku. A už na ňom aj 2 krát zaspala!. Môžem len odporučiť. Cena nie je malá, ale je to veľký pomocník. Čo sa týka váhy, váha sa rozloží, čiže vôbec nepociťujem skutočnú váhu malej!!!

...

Evička, Čadca

 

MUDr. Eva Sláviková – všeobecná lekárka pre deti a dorast s takmer 30 ročnou praxou: Keď sa rodič rozhodne nosiť svoje dieťa v nosiči, je nutné, aby dobre zvážil výber toho správneho. Ten musí predovšetkým umožňovať zdravé, pohodlné a ergonomické nosenie a to ako pre dieťa, tak aj pre nositeľa. Je naozaj výborné, že máme dnes taký výber nosičov. Každý správny nosič spĺňajúci vyššie uvedené kritériá má svoje výhody, jedno, čo ich však všetky spojuje, je to, že umožňujú blízky kontakt matky s dieťaťom. V dnešnom uponáhľanom svete sú teda skvelou pomôckou dovoľujúcou mať svoje deti pri sebe prakticky kedykoľvek a kdekoľvek, čo deťom veľmi prospieva. Deti sa nosia radi a nosenie by im malo byť umožnené, pretože blízky kontakt s matkou je pre dieťa veľmi dôležitý a prínosný. Navyše je možné deti v nosiči veľmi pohodlne kojiť.

...

MUDr. Eva Sláviková,

 

Super vecicka! Velmi pohodlny a prakticky nosic, ktory pomaha pri beznom noseni doma aj vonku a mala je v tom spokojna. Nieje taka stiesnena ako v klasickom nosici, a aj mojmu chrbatu sa ulavilo. Velmi sa mi to paci aj ako podnikatelsky projekt a drzim vam velmi velmi palce nech sa firme dari!

...

Kamila, Pezinok

 

BOB je moj...nas pomocnik:)! Malý sa v ňom veľmi rád nosí. Máme nosič na chrbát, máme klokanku, šatku, no ani v jednom z nich nechcel byť. Je veľmi ľahký, bezpečný a hlavne má všestranné využitie, čo veľmi oceňujem. Nakoľko malý rastie a priberá ako z vody, je pre mňa na nosenie na rukách už dosť tažký. Vďaka BOBu s tým nemáme problém. Maminy, treba vyskúšať:)!!! My sme spokojní!

...

Barbora, Borský Mikuláš

 

Ďakujeme veľmi pekne za úžasnú pomôcku a hlavne super prístup a rýchle dodanie. Nosič sme kupovali hneď ako som ho zbadala v teleráne a nakoľko sme na víkend išli do Budapešti, hneď sme ho využili. Naša Lia bola v ňom veľmi spokojná a hlavne všetko videla.

...

Marianna, Bratislava

 

Som velmi spokojna s BOB nosicom, je lahucky,pekna farba,jednoducho super. Vyuzivam ho najcastejsie pri prechadzkach do hory,alebo okolo domu.Velmi mi ulahcil fungovanie a tiez mojej mamine,lebo uz mala priesil na rukach. Hlavne pri prechadzkach,kde sa nedostanem s kocikom a mala musi byt na rukach,je nenahraditelny urcite odporucam

...

Michaela, Ružomberok

 

Nosíme ho denne so sebou všade a využíva ho celá rodina. Je to moja pravá ruka. Manžel ho volá Bobeček, takže je ako člen rodiny:)

...

Simonka, Bratislava

 

Na bobe sa mi páči veľa vecí, zatiaľ najmä však to, podľa mojich doterajších skúsenostíJ, že je fakt veľmi ľahko očistiteľný vlhou handričkou, takže keď sa vám stane niekde vonku nehoda, domov sa vraciate „v čistom“J. Ďalšou vecou, na ktorú sa už teším je, že k nemu ľahko pripevníte popruhy a máte obe ruky voľné. Takže v každom rýchlo sa meniacom veku dieťaťa dokážete bob využiť. Postačí na celé obdobie nosenia, takže sa nemusím viac s touto témou zaoberať. Všetko mám v jednom. Už teraz však viem, že budem využívať samotný bob najviac, pretože tá praktickosť, ktorú prináša, je naozaj TOP! V sekunde použiteľný kdekoľvek a malinká je kľudná. Páči sa mi aj myšlienka, že keď bude malinká väčšia a bude môcť na ňom sedieť, tak ju namiesto popruhov môžem aj objímať svojimi rukami a stále mať odľahčený chrbát. Určite pridám postupne viac foto... Ja mám tiež problémy s chrbticou ako mnoho iných (nie len) mamičiek, takže bob vnímam ako perfektnú pomôcku, ktorú fakt každému odporúčam. Váha malinkej je rozložená rovnomerne, takže môj chrbát ju vôbec necíti.

...

Alica, Borský Mikuláš

 

Za našu celú rodinu super vecička keďže moja mamina stále malú nosí, tak bob si nevie vynachváliť, nosíme ho proste všade, či už na rýchli nákup do potravín, či do obchodných centier, no všade, keďže deti sú výmyselné a nevydržia dlho v kočíku. Šupneme malú na bob, má super výhľad a je kľud :) odľahčené ruky, vyrovnaný chrbát za nás super.Pomohlo nám to hlavne, keď sme boli so 7 mesačnou dcérkou v nemocnici, zatvorené v jednej miestnosti ani von ani na chodbu, na zem nech sa plazí nehrozilo v žiadnom prípade, v postieľke stále byť nechcela, tak od 6 rana do 7 do večera sme sa nosili na bobku, neviem si predstaviť 12 hod iba na rukách bez boba. Takže naozaj výborná vec, odporúčam každej mamine.

...

Lucia, Šaštín-Stráže

 

U mňa super vecička, ruky sú odľahčené, váha je pekne rozložená na bobe. Využívam v domácnosti, no najmä vonku, v obchode a dokonca naposledy aj v Zoo, nakoľko naša malá je veľmi zvedavá a z kočíku nemala dobrý výhľad.. Bola spokojná aj ona aj my.. Zároveň si jej blízkosť užívam, je to pekný pocit mat dieťatko pri sebe, ci ma 3 mesiace alebo rok, bob mi umožňuje bez problémov a stúpajúcej váhy mať malinkú stále vo svojej blízkosti. Teraz má obdobie ,kedy sa učí chodiť a neprejde veľkú vzdialenosť, takže opätovne sa mi bob prejavil ako veľký pomocník. Keď je malinká unavená, posadíme si ju na bob a pokračujeme v prechádzke.. Nosiť môže každý člen rodiny, veľkosť sa dá prispôsobiť, takže môže pomôcť otecko, babička a aj dedo a dieťatko si užiť bez námahy a boľavých rúk.. Páči sa mi, že je praktický, berieme ho úplne všade so sebou, dá sa mi aj do kočíka, do auta, do tašky, lebo nikdy neviem, kedy sa mi zíde.. No a to, že ho máte na sebe doslova v sekunde je tiež úplne super. Určite áno, odporúčam každej mamine, ktorá si chce pri výchove drobca pomôcť, úplne najviac pomôže maminkám, ktoré sú pri dieťatku stále samé, nemá im kto pomôcť.. S popruhami dokonca nie je problém navariť, poupratovať, dieťa má dobrý výhľad a zároveň aj dobrú zábavu.. a je spokojná maminka aj dieťatko..

...

Anička, Šaštín - Stráže

 

Iný ako ostatné a v tom je výnimočný.

Michaela K., Hainburg an der Donau

 

Konečne nosič, v ktorom sa náš malý rád nosí. BOB - nový člen rodiny.

Erika, Myjava

 

5 hviezd z 5

Martina, Bratislava

 

Najlepší nosič s akým som sa stretla.Sama si ho viem úplne jednoducho "obliect"aj keď mám malú na rukách a ona sa tak strašne teší,kopka nozkami od šťastia celý čas,že všetko vidí. Ďakujeme za super prístup a odporúčam ďalej každej mamine :-) Naozaj úžasná vec.

...

Eva, Viedeň

 

Fantastická pomôcka!!! Určite treba mať!!!

Kristina B., Bratislava