BOB

MattiMami je schváleným členom BCIA - Baby Carrier Industry Alliance, ktorá združuje popredných výrobcov a distribútorov nosičov pre deti z celého sveta. BOB je testovaný a verifikovaný podľa európskej normy EN13209-2:2005 a EN71-3.

Praktický a všestranný nosič určený pre bábätká od 0 do 3 rokov (v závislosti od váhy 0 – 20 kg). Samotný BOB je skvelý na rýchlu a jednoduchú manipuláciu s dieťatkom (keď chce napríklad dieťatko raz na ruky, vzápätí zase dole). Pripínateľné popruhy zasa BOB premenia na plnohodnotný nosič, v ktorom dieťatko môže odpočívať, spinkať, vy máte voľné ruky. BOB je doslova sedadlom pre dieťa opásaným okolo nositeľa, po pripnutí popruhov sa z neho stáva plnohodnotný nosič. Poskytuje extrémne pohodlie pre mamičku aj nosené dieťatko. Váha dieťatka je rovnomerne rozložená na BOBe, uľavuje teda chrbtici i rukám. Dieťatko sedí v správnej M pozícií, čo mu zaručuje maximálnu bezpečnosť a pohodlie. Táto poloha je správna pre zdravý vývoj kĺbov dieťaťa. Možnosť posadiť dieťa do rôznych pozícií. V každej z pozícií simulujeme nosenie na rukách, dieťa sedí správne, nôžky nevisia. Pripínateľné popruhy s priedušnou opierkou rešpektujú prirodzený vývin chrbtice dieťatka od odporúčaného veku používania. Dieťatko mamička neťahá a netlačí ako tomu je pri bežnom nosení. Navyše ide o veľmi jednoduchý systém. V priebehu sekúnd máte na sebe BOB i dieťa.

Dieťatko je pri sedení na bob nosiči v správnej polohe, jeho nožičky sú v správnej M pozícií pre zdravý vývoj bedrových kĺbov a je ideálnym prostriedkom pre blízky kontakt vás s vašim dieťatkom. Dieťatko neťaháte, netlačíte, ako tomu je pri bežnom nosení na rukách. Deti chcú neustále niečo iné, raz sa chcú hrať, potom zase nosiť. S BOB nosičom je nosenie dieťatka neuveriteľne jednoduché, bezbolestné. Veľmi rýchlo si ho dokážete nasadiť alebo odopnúť a aj vykladanie a nakladanie dieťatka na bob sa udeje v priebehu sekúnd. Dieťatko si môžete posadiť do niekoľkých pozícií a môžete ho začať používať hneď, ako váš drobec začne sám pevne držať hlavičku. Ak ešte nedrží hlavičku, môžete ho používať tak, že si naň dieťatko položíte v ľahu (pozrite fotografie).

Kvalitu HIPSEAT BOB garantujeme a zaručujeme excelentný zákaznícky servis. Všetky vaše požiadavky sú vybavované okamžite k vašej spokojnosti.

Užívajte si nosenie svojho miláčika zdravo a pohodlne!!!

Váš MattiMami – mamičky mamičkám

Bon nosič

MODEL AS1500

59,90€

pásový nosič, najpraktickejší nosič všetkých čias umožňujúci hneď 3 spôsoby nosenia detí. Po pripnutí popruhov umožňuje prakticky všetky spôsoby nosenia detí. Je jednoduchý, žiadny zložitý systém, jednoducho ho obopnete okolo pása suchým zipsom, zakliknete pracku a posadíte dieťa.

Vyberte farbu

Množstvo

Veľkosť