Bob nosič

Pásový nosič, vhodný pre bábätká od 0 do 3 rokov (v závislosti od váhy 0 – 20 kg). Poskytuje extrémne pohodlie pre mamičku aj nosené dieťatko. Mamička necíti váhu dieťatka a uľavuje tak svojej chrbtici i rukám. Dieťatko sedí v správnej polohe M, čo mu zaručuje maximálnu bezpečnosť a pohodlie. Možnosť posadiť dieťa do rôznych pozícií. Dieťatko mamička neťahá a netlačí ako tomu je pri bežnom nosení. Navyše ide o veľmi jednoduchý systém. V priebehu sekúnd si dokážete bob nosič nasadiť a posadiť naň dieťa. Bob je 100% odporúčaný všetkými mamičkami, ktoré ho už mali možnosť vyskúšať!!! ´Bob by MattiMami spĺňa požiadavky európskej normy EN13209-2:2005 a EN 71-3.

 

MattiMami

Značka MattiMami (pôvodne Valentinka) vznikla v roku 2015 s myšlienkou priniesť na náš trh inovatívne a zaujímavé výrobky pre deti a rodičov. Na MattiMami sme firmu premenovali po tom, čo sa nám namiesto Valentinky narodil Matteo:). Prešli sme dlhým procesom vývoja a výroby nášho prvého produktu – pásového nosiča, ktorý sme pre ľahšiu zapamätateľnosť nazvali bob. S jeho pomocou sa nosenie detičiek stáva úžasným zážitkom!!! Svojej značke sme dali aj vlastné tváre - na fotkách a vo videu som ja, zakladateľka značky MattiMami, a môj syn Matteo.

Pásový nosič som prvý krát dostala ako darček. Odvtedy sa stal pre mňa nenahraditeľnou pomôckou a podnetom pre jeho sprístupnenie aj rodičom na Slovensku. Oproti bežným nosičom a šatkám má náš bob veľa ďalších ohromných výhod:

  • Pohodlné a zdravé nosenie bábätiek, bez bolesti chrbta, rúk, váha dieťatka je rovnomerne rozložená
  • Dieťa sedí v správnej M pozícií
  • Ľahko zapnete, ľahko odopnete, ľahko nasadíte a vysadíte dieťatko
  • Nie je v ňom teplo, ani pri používaní popruhov, pretože sú sieťkované, priedušné
  • Možnosť dopnutia popruhov, ak potrebuješ úplne voľné obe ruky (ideálne na nákupy, dlhšie prechádzky, práce v domácnosti...)
  • Všetky spôsoby sedenia dieťatka
  • Perfektná pomôcka pre každodenný život (v domácnosti, pri nákupoch, prechádzkach, uspávaní, cestovaní...)
  • Svoje dieťatko môžeš mať stále pri sebe
  • Odporúčaný VŠETKÝMI mamičkami, ktoré bob už vyskúšali!!!

Môj príbeh:

Dlho ma trápili bolesti bedrovej a krčnej chrbtice a presilené ruky od nosenia bábätka. Tiež som sa veľa krát cítila otrávená neustálym vláčením kočíka úplne všade, v ktorom syn nakoniec aj tak dlho nevydržal, takže som ho musela vziať na ruky. Neustále som hľadala niečo, čo by mohlo moju situáciu zlepšiť. Našla som množstvo rôznych šatiek, popruhov a iných nosičov pre deti, ale z môjho pohľadu sú všetky veľmi nepraktické. Kým si ich na seba dáte, kým do nich nasúkate dieťatko, v letnom období je v nich horúco ako vám tak aj vášmu dieťatku... Oči sa mi rozžiarili od prvej chvíle, čo som zbadala darček od svojej kamarátky a konečne som si naplno začala užívať nosenie svojho bábätka.

Tento nosič sa mi zapáčil natoľko, že som sa rozhodla ho sprístupniť aj rodičom na Slovensku. Začala som s pátraním po značkách, ktoré podobné nosiče vyrábajú, ale na každom sa mi páčilo niečo iné, preto som sa rozhodla, že si vytvorím svoj vlastný a vyrobím ho pod svojou vlastnou značkou, čím sa stane aj cenovo dostupnejší. Vo svete je táto praktická pomôcka veľmi dobre známa a okamžite si získala obrovské množstvo priaznivcov pre svoju praktickosť, všestrannosť a rýchlosť použitia. Náš bob nosič sme teda obohatili aj o to, aby sa k nemu dali pripnúť popruhy, ktoré umožňujú posadiť dieťatko do všetkých polôh na nosiči a úplne voľné ruky rodiča.

Okrem mňa, testovali bob aj iné mamičky, ktorých výpovede si môžete na našej stránke prečítať (pozrite si náš "blog"). Sú 100%-ne spokojné a stotožňujú sa s informáciami, ktoré o bobe prezentujeme, čo nás nesmierne teší. Tiež sa mi zdôverili s tým, že po krátkom čase používania bob nosiča boli veľmi šťastné, že sme práve ich vybrali pre testovanie nášho výrobku. Stretávali sa totiž s podobným problémami ako ja. Potvrdili nám, že bob je v ich domácnostiach 100% využitý.

Bob nosič beriem úplne všade, či ide o bežný nákup v potravinách, prechádzku, voľný deň v nákupnom centre, bežné fungovanie v domácnosti, cestovanie, alebo uspávanie. Deň bez neho si už neviem ani predstaviť. Môj manžel ho zo začiatku veľmi používať nechcel (veď je to chlap a chlapi také niečo nepotrebujú :-), ale postupne prišiel na výhody, ktoré prináša bob jemu i nášmu synovi, a odvtedy naňho nedá dopustiť. Dieťatko je pri sedení na bob nosiči v správnej polohe, jeho nožičky sú v správnej M pozícií a je ideálnym prostriedkom pre blízky kontakt vás s vašim dieťatkom. Dieťatko neťaháte, netlačíte, ako tomu je pri bežnom nosení na rukách. Deti chcú neustále niečo iné, raz sa chcú hrať, potom zase nosiť. S bob nosičom je nosenie dieťatka neuveriteľne jednoduché, bezbolestné. Veľmi rýchlo si ho dokážete nasadiť alebo odopnúť a aj vykladanie a nakladanie dieťatka na bob sa udeje v priebehu sekúnd. Uspávanie môjho synčeka na bobe je absolútnou nevyhnutnosťou. Nehovoriac o tom, že je vyrobený z 100% nylonu, ktorý ľahko očistíte vlhkou handričkou, pranie v práčke nie je nevyhnutné. Dieťatko si môžete posadiť do niekoľkých pozícií a môžete ho začať používať hneď, ako váš drobec začne sám pevne držať hlavičku. Ak ešte nedrží hlavičku, môžete ho používať tak, že si naň dieťatko položíte v ľahu (pozrite fotografie). Bob je testovaný a verifikovaný podľa európskej normy EN13209-2:2005 a EN71-3.

Než sme navrhli ten správny bob, ten správny dizajn a kvalitu, prešli sme si mnohým. Po ťažkej práci vám s radosťou predstavujeme náš nosič detí bob by MattiMami, ktorého kvalitu garantujeme, sme naň nesmierne hrdí a veľmi šťastní, že sa nám podarilo prejsť všetkými úskaliami spojenými s výrobou a uvedením bobu na náš trh pod vlastnou značkou MattiMami.

Užívajte si nosenie svojho miláčika zdravo a pohodlne!!!

Váš MattiMami – mamičky mamičkám

Bon nosič

MODEL AS1500

59,90€

pásový nosič, najpraktickejší nosič všetkých čias umožňujúci hneď 3 spôsoby nosenia detí. Po pripnutí popruhov umožňuje prakticky všetky spôsoby nosenia detí. Je jednoduchý, žiadny zložitý systém, jednoducho ho obopnete okolo pása suchým zipsom, zakliknete pracku a posadíte dieťa.

Vyberte farbu

Množstvo

Veľkosť