MattiMami® je schváleným členom BCIA - Baby Carrier Industry Alliance, ktorá združuje popredných výrobcov a distribútorov nosičov pre deti z celého sveta. HIPSEAT BOB je testovaný a verifikovaný podľa európskej normy EN13209-2:2005 a EN71-3.

Ahojte, moje meno je Petra, som zakladateľkou MattiMami® a som mama. Mamina s chronickými bolesťami chrbtice kvôli vysunutým platničkám. Nosiť môjho syna na rukách bolo pre mňa od jeho narodenia utrpením. Šatky príliš zaťažujú chrbticu, takže tie u mňa neprichádzali do úvahy. Iné ergonomické nosiče mi pripadali veľmi nepraktické. Jedného krásneho dňa sa mi do rúk dostal hipseat, až z Austrálie a ja som sa doňho zamilovala na prvé vyskúšanie! Konečne bol môj chrbát odľahčený, problém vyriešený a ja som si začala nosenie svojho syna užívať. Malo to však jeden háčik. Ten môj hipseat bol trochu taký šmejdík a asi po mesiaci sa mi začal postupne rozpadávať. Na Slovensku som nevedela žiadny jemu podobný zohnať a tak sa zrodila myšlienka vytvoriť svoj vlastný, založiť e-shop a sprístupniť tento úžasný nosič aj vám ostatným maminkám na Slovensku.

Zamilujte sa na prvé vyskúšanie i vy a užite si nosenie svojho drobca. Praktickejší a všestrannejší ergonomický nosič, ako je hipseat, nenájdete.

Kvalitu HIPSEAT BOB garantujeme a zaručujeme excelentný zákaznícky servis. Všetky vaše požiadavky sú vybavované okamžite k vašej spokojnosti.

Užívajte si nosenie svojho miláčika zdravo - pohodlne - ergonomicky!!!

Váš MattiMami – Mamičky Mamičkám

Bon nosič

MODEL AS1500

59,90€

pásový nosič, najpraktickejší nosič všetkých čias umožňujúci hneď 3 spôsoby nosenia detí. Po pripnutí popruhov umožňuje prakticky všetky spôsoby nosenia detí. Je jednoduchý, žiadny zložitý systém, jednoducho ho obopnete okolo pása suchým zipsom, zakliknete pracku a posadíte dieťa.

Vyberte farbu

Množstvo

Veľkosť