Veľkonočné zľavy! Ušetrite až 10€ na všetkom a my vám to navyše doručíme ZDARMA!

Alica a jej Emily

Keďže je moja dcérka ešte maličká (má len dva mesiace), tak bob využívame teraz len tak, že si ju naň položím v ležmo a pridŕžam jej telíčko a hlavičku rukou. Tým pádom necítim jej váhu a dokážem popri tom napríklad aj prestrieť stôl a podobne. V tejto polohe sa dá aj ľahko kojiť.

Ja som si najprv kúpila iný ergonomický nosič, za ktorý som zaplatila 130 euro a leží mi doma v šuplíku. Malinká v ňom vôbec nechce byť. Niekoľko krát som to skúšala, lebo som si myslela, že snáď len nemá svoju chvíľku a preto v ňom nechce byť, ale nefungovalo. Vytiahla som ju z neho vždy úplne prepotenú. Odkedy mám bob, využívam len ten. Možno by mohlo viacero mamičiek napísať recenzie na bob, pretože ja po mojom výskume, než som si teda zaobstarala bob, som zistila, že na Slovensku asi ľudia kupujú tie viac rozšírené nosiče a aj oveľa drahšie. Tak aby nedopadli ako ja, že som investovala 130 euro a nosič mi bol k ničomu. Zrejme nebudem jediná, pretože to isté sa stalo aj mojej kamarátke, ktorá má 9-mesačné bábeno a je to malý valibukJ! Tiež si kúpila akýsi nosič, samozrejme drahý, a takisto jej leží niekde doma hodený. U nich zasa nebol problém v tom, že jej malý by tam nechcel byť, ale ju z toho nosiča neuveriteľne bolel chrbát. Požičala som jej bob, aby vyskúšala a ona si ho okamžite kúpila.

Na bobe sa mi páči veľa vecí, zatiaľ najmä však to, podľa mojich doterajších skúsenostíJ, že je fakt veľmi ľahko očistiteľný vlhou handričkou, takže keď sa vám stane niekde vonku nehoda, domov sa vraciate „v čistom“J. Ďalšou vecou, na ktorú sa už teším je, že k nemu ľahko pripevníte popruhy a máte obe ruky voľné. Takže v každom rýchlo sa meniacom veku dieťaťa dokážete bob využiť. Postačí na celé obdobie nosenia, takže sa nemusím viac s touto témou zaoberať. Všetko mám v jednom. Už teraz však viem, že budem využívať samotný bob najviac, pretože tá praktickosť, ktorú prináša, je naozaj TOP! V sekunde použiteľný kdekoľvek a malinká je kľudná. Páči sa mi aj myšlienka, že keď bude malinká väčšia a bude môcť na ňom sedieť, tak ju namiesto popruhov môžem aj objímať svojimi rukami a stále mať odľahčený chrbát. Určite pridám postupne viac foto... Ja mám tiež problémy s chrbticou ako mnoho iných (nie len) mamičiek, takže bob vnímam ako perfektnú pomôcku, ktorú fakt každému odporúčam. Váha malinkej je rozložená rovnomerne, takže môj chrbát ju vôbec necíti.

1
2