Veľkonočné zľavy! Ušetrite až 10€ na všetkom a my vám to navyše doručíme ZDARMA!

Nosiť môže každý člen rodiny

Dnes sme vyspovedali mamičku Aničku:

Kde úplne najčastejšie využívaš náš bob?

 

U mňa super vecička, ruky sú odľahčené, váha je pekne rozložená na bobe. Využívam v domácnosti, no najmä vonku, v obchode a dokonca naposledy aj v Zoo, nakoľko naša malá je veľmi zvedavá a z kočíku nemala dobrý výhľad.. Bola spokojná aj ona aj my..  Zároveň si jej blízkosť užívam, je to pekný pocit mat dieťatko pri sebe, ci ma 3 mesiace alebo rok, bob mi umožňuje bez problémov a stúpajúcej váhy mať malinkú stále vo svojej blízkosti..

 

Ako ti uľahčil fungovanie so Sárkou?

 

Teraz má obdobie ,kedy sa učí chodiť a neprejde veľkú vzdialenosť, takže opätovne sa mi bob prejavil ako veľký pomocník. Keď je malinká unavená, posadíme si ju na bob a pokračujeme  v prechádzke..  Nosiť môže každý člen rodiny, veľkosť sa dá prispôsobiť, takže môže pomôcť otecko, babička a aj dedo a dieťatko si užiť bez námahy a boľavých rúk..

 

Akú pozíciu/polohu má Sárka najradšej?

 

Naša Sárka je najradšej otočená dopredu, takto všetko vidí, spoznáva a objavuje, je to pre ňu veľká zábava.. Využívali sme hlavne bob, nakoľko majiteľka bola láskavá a než uviedla do predaja komplet bob + popruhy, tak nám zapožičala súkromný bob.  Ale už sme si zvykli stále častejšie k tomu dávať aj dvojpopruh. Veľká škoda, že som ho nemala skôr, určite by mi bolo ľahšie, pri nosení, uspávaní.. Viem si však predstaviť, že ho určite budeme využívať dlhší čas.. Chystáme sa k moru na dovolenku, do Tatier a všade s kočíkom sa ísť nedá, takže pre nás bude riešenie opäť bob..

 

Čo hovoríš na obsluhu bob nosiča?

 

Páči sa mi, že je praktický, berieme ho úplne všade so sebou, dá sa mi aj do kočíka, do auta, do tašky, lebo nikdy neviem, kedy sa mi zíde.. No a to, že ho máte na sebe doslova v sekunde je tiež úplne super.

 

Odporučila by si ho aj ostatným mamičkám?

 

Určite áno, odporúčam každej mamine, ktorá si chce pri výchove drobca pomôcť, úplne najviac pomôže maminkám, ktoré sú pri dieťatku stále samé, nemá im kto pomôcť.. S popruhami dokonca nie je problém navariť, poupratovať, dieťa má dobrý výhľad a zároveň aj dobrú zábavu.. a je spokojná maminka aj dieťatko..

1
2