Veľkonočné zľavy! Ušetrite až 10€ na všetkom a my vám to navyše doručíme ZDARMA!

Mamy v pohode

Konferencia Mamy v pohode bude plná známych i neznámych tvárí, zaujímavých tém, inšpirácií a stretnutí s maminkami, ktoré sú v pohode presne ako vy. Zúčastniť sa môžete aj s deťmi, dostanete darček a môžete niečo zaujímavé vyhrať (napríklad aj náš BOB).

Akcia je skutočne pre každú z vás, či už matkou ste, alebo sa ňou plánujete stať. Môžete si vybrať tému, ktorá vás zaujíma. Bude ich 8 a každá je zameraná na niečo iné. K dispozícií budú 2 miestnosti. V prvej miestnosti sa dozvieme niečo o podnikaní, móde a dizajne, cestovaní a o aktivitách s deťmi. A v tej druhej zasa niečo o zdraví dieťaťa, strave, metódach výchovy a detskej duši. Témy budú prezentované známymi tvárami akou sú napríklad Lucia Sládečková, make-up artistka Lucid Style, Miriam Kalisová, moderátorka a foodblogerka, Kristína Farkašová, herečka, spisovateľka a moderátorka, Evita Urbaníková, spisovateľka, scenáristka a šéfredaktorka magazínu Evita, a mnohými ďalšími zaujímavými osobnosťami. Príďte sa dozvedieť niečo viac o tradičných i kontroverzných témach z rôznych pohľadov, príďte sa inšpirovať a stretnúť zaujímavé známe i neznáme mamičky.

Keďže podnikám, táto téma ma veľmi zaujíma. Chcem stretnúť maminky podnikateľky, či iné šikovné mamičky a dozvedieť sa, ako to všetko zvládajú, či ich život maminy-podnikateľky aj napriek nedostatku času a častým stresovým situáciám napĺňa tak ako mňa a čo ich inšpiruje a ženie dopredu. Tiež sa teším na tému Cestovanie s deťmi, pretože cestovanie milujem a svojmu synovi chcem ukázať celý svet. Rada s ním trávim čas čo najkvalitnejšie, ale niekedy mi dochádzajú nápady, takže téma Aktivity s deťmi bude pre mňa tiež veľmi inšpirujúca. No a asi každú mamu zaujíma detská duša, či správne stravovanie a výchova. Sme dospeláčky a mamy a zo všetkých tých povinností sa nám niekedy až hlava krúti a často je pre nás ťažké vžiť sa do svojho dieťatka, ktoré má celkom iné zmýšľanie. Tak verím, že téma Detská duša mi pomôže sa svojmu synovi ešte viac priblížiť.

Nájdite si svoju tému, strávte čas kvalitne so zaujímavými ľuďmi a hlavne buďte v pohode:)

Váš MattiMami - Mamičky Mamičkám