Veľkonočné zľavy! Ušetrite až 10€ na všetkom a my vám to navyše doručíme ZDARMA!

Lucia a jej skúsenosť

Vyspovedali sme používateľku Lucku:


Za našu celú rodinu super vecička keďže moja mamina stále malú nosí, tak bob si nevie vynachváliť, nosíme ho proste všade, či už na rýchli nákup do potravín, či do obchodných centier, no všade, keďže deti sú výmyselné a nevydržia dlho v kočíku.

Šupneme malú na bob, má super výhľad a je kľud :) odľahčené ruky, vyrovnaný chrbát za nás super.Pomohlo nám to hlavne, keď sme boli so 7 mesačnou dcérkou v nemocnici, zatvorené v jednej miestnosti ani von ani na chodbu, na zem nech sa plazí nehrozilo v žiadnom prípade, v postieľke stále byť nechcela, tak od 6 rana do 7 do večera sme sa nosili na bobku, neviem si predstaviť 12 hod iba na rukách bez boba. Takže naozaj výborná vec, odporúčam každej mamine.

 

Kde úplne najčastejšie využívaš náš bob?

 

Najčastejšie využívam bob asi vonku, no nedá sa povedať najčastejšie, používam ho veľa aj doma, keď potrebujem niečo urobiť no a potom ho beriem všade so sebou, či už keď ideme s kočíkom von, alebo na nákupy, je to moja povinná výbava :) 

Najviac ma upútalo, že to nie je ten klasicky nosič :) považujem to za modernejšiu novinku

a páči sa mi, že sa dá využiť aj iba na presun a aj s popruhami na dlhšie nosenie. U mňa top vec.

 

Kto ho okrem teba využíva a čo na neho hovoria?

 

Okrem mňa ho využíva moja mamina a ta si ho nevie vynachváliť, stále hovorí: „Ešte že máš ten BOB :)“.

 

Ako ti uľahčil fungovanie so Zoe?

 

 Bob mi uľahčil fungovanie so Zoe tým, že keď ozaj potrebujem navariť rýchlo alebo povysávať a malá sa nevydrží sama dlho hrať, dám ju na bob, zapnem popruhy a varíme či vysávame spolu a malej sa to veľmi páči.

 

 Akú pozíciu/polohu má Zoe najradšej?

           

Keďže je Zoe strašne zvedavá a nemôže jej nič uniknúť, tak miluje keď je otočená dopredu, aby mohla všetko vidieť a pozorovať.

 

Ako dlho už bob používate?

 

Bob využívame asi, keď mala Zoe 5 mesiacov. Na začiatku som používala samotný bob bez popruhov, no keď som vyskúšala nosenie malej s popruhmi, tak pre mňa je to tá najlepšia vec na svete a neľutujem, že som si ich kúpila.

 

Odporučila by si ho aj ostatným mamičkám?

 

Určite ho vrelo odporúčam aj iným mamičkám, naozaj im to uľahčí fungovanie s dieťaťom. Bob je naozaj veľký pomocník.

 

1
2
3
10