Veľkonočné zľavy! Ušetrite až 10€ na všetkom a my vám to navyše doručíme ZDARMA!

Hýbsa days Bratislava

Naposledy sme náš bob nosič by MattiMami využili aj na skvelej akcií Hýbsa days v Bratislave. Náš malinký je ešte malinký na súťaženie, preto mohol udalosti sledovať z pohodlia svojho bobu:)

Na tejto akcií som zistila, ako všemožne sa dá nosič bob využiť, znovu ma prekvapil :). Môj malý tam čosi dočahoval a nie a nie to dočiahnuť, tak som ho len tak zľahka nadvihla, aby to teda mohol dočiahnuť a on šup nôžkami sa postavil na bob a už to mal. Teraz tak doma púšťame digestor, svetlo na digestore a dočahujeme všelijaké vysoko položené veciJ. Veľmi sa mu to páči. V momente, kedy zistil, že sa na tom dá aj postaviť, nie len sedieť, tak to využíva naplno :). Samozrejme treba dbať v prvom rade na bezpečnosť, takže opatrne a vždy pridŕžať dieťa rukami!!!

Keď sme sa potom vrátili domov a on chcel ísť spinkať, tak prišiel za mnou prvý krát s bob nosičom v rukách s malinkými očkami... Ja ho totiž vždy uspávam na bob nosiči... Vtedy mi to prišlo také strašne zlatučké :). Tak som si ho naň posadila, on sa ako vždy krásne ku mne pritúlil, o chvíľku zaspinkal a keďže pri uspávaní nemám pripnuté popruhy, len som ho z neho zľahka položila do postieľky. Takto zaspáva každé poobedie a každý večer. Je to už pre nás rituál. Pre toto bol bob pre mňa vždy úplne naj!

1